Rozvrh krúžku 1mINFs

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
každý druhý týždeň
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 8:10 9:40 M-VII Prednáška 1-INF-315 Základy reverzného inžinierstva R. Lipovský online
Po 9:50 12:05 M-X Prednáška 2-INF-123 Formálna sémantika a teória správnosti I. Prívara
Po 12:20 13:50 M-VIII Prednáška 2-MPG-145 Architektúra grafických zariadení pre PC R. Bohdal
Po 13:10 14:40 FIT Cvičenie 1-INF-315 Základy reverzného inžinierstva R. Lipovský ESET lab
Po 16:30 18:00 B Prednáška 2-AIN-206 Matematické modelovanie a počítačová animácia fyzikálnych procesov R. Ďurikovič
Ut 9:50 11:20 M-IV Cvičenie 2-INF-144 Kompilátory J. Kostičová každý druhý týždeň
Ut 15:40 17:10 M-IV Prednáška 2-INF-224 Teória informácie a teória kódovania (1) D. Olejár
Ut 18:10 19:40 F1-223 Cvičenie 2-INF-176 UNIX pre administrátorov D. Bernát
St 11:30 13:00 M-II Seminár 2-INF-920 Diplomový seminár (1) B. Rovan
St 16:30 18:00 M-V Prednáška 2-INF-178 Kryptológia (1) M. Stanek
Št 8:10 9:40 A Prednáška 2-INF-176 UNIX pre administrátorov J. Janáček
Št 8:10 9:40 F1 Prednáška 1-EFM-340 Počítačová štatistika J. Somorčík
Št 9:50 12:05 M-IV Prednáška 2-INF-144 Kompilátory R. Ostertág, J. Kostičová
Št 11:30 13:00 C Cvičenie 2-AIN-206 Matematické modelovanie a počítačová animácia fyzikálnych procesov A. Mihálik
Št 14:00 15:40 FIT Prednáška 2-INF-263 Tvorba a dizajn počítačových hier M. Ferko FIIT, 12:00
Št 14:50 16:20 M-IV Prednáška 2-INF-173 Kvantové spracovanie informácie M. Plesch
Št 16:00 17:40 FIT Cvičenie 2-INF-263 Tvorba a dizajn počítačových hier M. Ferko FIIT, 14:00
Št 16:30 18:00 M-IV Prednáška 2-INF-178 Kryptológia (1) M. Stanek
Št 16:30 18:00 C Prednáška 1-AIN-168 Webové aplikácie v praxi M. Krupa, R. Mráz
Št 18:10 19:40 F2-295 Cvičenie 1-AIN-168 Webové aplikácie v praxi .KAIUcitel1, M. Krupa, R. Mráz
Pi 8:10 9:40 M-T1 Cvičenie 2-INF-183 Počítačové siete (2) J. Janáček
Pi 8:10 12:40 KTVS Cvičenie 2-MXX-110 Telesná výchova a šport (1)
Pi 9:50 11:20 M-VIII Prednáška 2-INF-183 Počítačové siete (2) J. Janáček
Pi 11:30 13:00 M-217 Cvičenie 2-INF-176 UNIX pre administrátorov D. Bernát
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky