Rozvrh miestnosti M-I

Typ miestnosti: Učebňa
Kapacita: 39

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:50 12:05 M-I Kurz 2-IKVa-114 Introduction to Philosophy of Mind S. Gáliková
Po 12:20 13:50 M-I Cvičenie 1-EFM-130 Matematická analýza (2) Ľ. Kossaczká
Po 16:30 18:00 M-I Prednáška 2-MMN-128 Menová teória a politika Š. Rychtárik
Po 18:10 19:40 M-I Cvičenie 2-MMN-128 Menová teória a politika Š. Rychtárik
Ut 9:00 10:30 M-I Prednáška 1-BMF-351 Termodynamika a štatistická fyzika R. Böhm
Ut 10:40 11:25 M-I Cvičenie 1-BMF-351 Termodynamika a štatistická fyzika R. Böhm
Ut 11:30 13:00 M-I Prednáška 1-BMF-351 Termodynamika a štatistická fyzika P. Bartoš
Ut 14:00 15:30 M-I Prednáška 2-EFM-237 Spracovanie digitálnych signálov S. Kilianová
Ut 15:40 17:10 M-I Prednáška 2-MAT-326 Vybrané kapitoly z finančnej matematiky G. Szűcs
Ut 15:40 17:10 M-I Prednáška 1-PMA-220 Finančná matematika (2) G. Szűcs
St 9:00 9:45 M-I Cvičenie 2-PMS-119 Markovovské procesy (2) C. Çelik, P. Bokes
St 9:50 11:20 M-I Prednáška 2-UIN-144 Návrh a analýza algoritmov M. Winczer
St 11:30 13:00 M-I Výber/Vol 2-UXX-108 Dejiny informatiky M. Winczer
St 13:10 14:40 M-I Prednáška 1-MAT-180 Úvod do počítačovej grafiky A. Ferko
St 14:50 15:35 M-I Cvičenie 1-MAT-282 Pravdepodobnosť a štatistika (2) S. Rosa
St 15:40 16:25 M-I Cvičenie 1-PMA-753 Cvičenie z pravdepodobnosti a štatistiky (2) S. Rosa
St 16:30 18:00 M-I Cvičenie 1-EFM-520 Cvičenie z matematickej analýzy (2) M. Kollár
Št 8:10 9:40 M-I Cvičenie 1-EFM-540 Cvičenie z matematickej analýzy (4) Ľ. Kossaczká
Št 9:50 11:20 M-I Prednáška 2-EFM-125 Ekonomika informácií J. Pekár
Št 11:30 13:00 M-I Prednáška 2-INF-184 Programovacie jazyky R. Ostertág
Št 14:00 15:30 M-I Prednáška 2-UXX-121 Pedagogická diagnostika M. Veselovská
Št 15:40 17:10 M-I Seminár 2-UMA-260 Didaktika matematiky v praxi (2) J. Fraasová
Pi 9:00 9:45 M-I Prednáška 1-UFY-241 Atómová a jadrová fyzika R. Böhm
Pi 9:50 10:35 M-I Cvičenie 1-UFY-241 Atómová a jadrová fyzika J. Staníček
Pi 13:10 16:10 M-I Kurz 2-INF-180 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (2) T. Plachetka
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu vyučujúceho

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky