Rozvrh miestnosti M-I

Typ miestnosti: Učebňa
Kapacita: 39

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 8:10 9:40 M-I Prednáška 2-EFM-103 Stochastické metódy operačnej analýzy S. Kilianová
Po 9:50 11:20 M-I Prednáška 2-EFM-103 Stochastické metódy operačnej analýzy S. Kilianová
Po 12:20 13:50 M-I Cvičenie 1-INF-150 Matematická analýza (2) M. Janíková
Po 16:30 18:00 M-I Prednáška 2-MMN-128 Menová teória a politika Š. Rychtárik
Po 18:10 19:40 M-I Cvičenie 2-MMN-128 Menová teória a politika Š. Rychtárik
Ut 9:00 10:30 M-I Prednáška 1-BMF-351 Termodynamika a štatistická fyzika R. Böhm
Ut 10:40 11:25 M-I Cvičenie 1-BMF-351 Termodynamika a štatistická fyzika R. Böhm
Ut 11:30 13:00 M-I Prednáška 1-BMF-351 Termodynamika a štatistická fyzika P. Bartoš
Ut 13:10 13:55 M-I Cvičenie 2-INF-500 Databázy T. Plachetka
Ut 14:00 15:30 M-I Cvičenie 2-AIN-253 Logické programovanie ASP A. Šimko
Ut 16:30 18:00 M-I Cvičenie 1-EFM-520 Cvičenie z matematickej analýzy (2) M. Kollár
St 8:10 9:40 M-I Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) E. Foltánová
St 9:50 11:20 M-I Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) Ľ. Kožehubová
St 11:30 13:00 M-I Seminár 2-INF-166 Magisterský projekt R. Královič
St 13:10 14:40 M-I Prednáška 1-MAT-180 Úvod do počítačovej grafiky A. Ferko
St 14:50 15:35 M-I Cvičenie 1-INF-156 Algebra (2) Ľ. Balko
St 15:40 16:25 M-I Cvičenie 1-INF-617 Doplnkové cvičenie z algebry Ľ. Balko
St 16:30 18:00 M-I Cvičenie 1-EFM-130 Matematická analýza (2) M. Kollár
Št 9:50 11:20 M-I Prednáška 2-EFM-125 Ekonomika informácií J. Pekár
Št 11:30 13:00 M-I Prednáška 1-PMA-551 Rozdelenia pravdepodobnosti J. Mačutek
Št 13:10 14:40 M-I Prednáška 2-INF-114 Matematická logika E. Toman
Št 14:50 16:20 M-I Prednáška 2-EFM-126 Priemyselná organizácia J. Pekár
Pi 9:00 9:45 M-I Prednáška 1-UFY-241 Atómová a jadrová fyzika R. Böhm
Pi 9:50 10:35 M-I Cvičenie 1-UFY-241 Atómová a jadrová fyzika J. Staníček
Pi 11:30 13:00 M-I Cvičenie 1-MMN-525 Doplnkové cvičenie z algebry a geometrie (2) T. Rusin
Pi 13:10 16:10 M-I Výber/Vol 2-INF-180 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (2) T. Plachetka
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu vyučujúceho

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky