Rozvrh miestnosti M-VII

Typ miestnosti: Učebňa
Kapacita: 39

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:00 10:30 M-VII Kurz 2-UMA-111 Vybrané partie z matematickej analýzy (1) I. Kupka
Po 10:40 12:55 M-VII Kurz 2-UMA-164 Úvod do teórie grafov J. Tomanová
Po 13:10 14:40 M-VII Cvičenie 1-MMN-520 Doplnkové cvičenie z matematickej analýzy (2) M. Vargová
Po 16:30 18:00 M-VII Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) J. Kočvarová
Po 18:10 19:40 M-VII Cvičenie 1-MXX-132 Anglický jazyk (2) J. Kočvarová
Ut 8:10 9:40 M-VII Prednáška 2-UXX-121 Pedagogická diagnostika Ľ. Skačanová
Ut 9:50 11:20 M-VII Kurz 2-UMA-111 Vybrané partie z matematickej analýzy (1) I. Kupka
Ut 11:30 13:45 M-VII Kurz 2-UMA-283 Kapitoly z vyučovania matematiky (1) M. Dillingerová
Ut 14:50 17:50 M-VII Kurz 2-UMA-105 Didaktika matematiky (1) M. Vargová
St 8:10 9:40 M-VII Cvičenie 1-EFM-130 Matematická analýza (2) Ľ. Kossaczká
St 9:50 11:20 M-VII Prednáška 2-MAT-326 Vybrané kapitoly z finančnej matematiky R. Potocký
St 9:50 11:20 M-VII Prednáška 1-PMA-220 Finančná matematika (2) R. Potocký
St 11:30 12:15 M-VII Cvičenie 1-FYZ-160 Algebra a geometria (2) T. Rusin
St 12:20 13:05 M-VII Cvičenie 1-FYZ-412 Cvičenie z algebry (2) T. Rusin
St 14:00 14:45 M-VII Cvičenie 1-MAT-282 Pravdepodobnosť a štatistika (2) J. Kováč
St 14:50 15:35 M-VII Cvičenie 1-PMA-753 Cvičenie z pravdepodobnosti a štatistiky (2) J. Kováč
St 15:40 16:25 M-VII Cvičenie 1-MAT-282 Pravdepodobnosť a štatistika (2) J. Kováč
St 16:30 18:00 M-VII Prednáška 2-IKVa-267 Mathematical Logic for Cognitive Science P. Zlatoš
St 16:30 18:00 M-VII Prednáška 3-MVM-044 Vybrané kapitoly z logiky P. Zlatoš
St 18:10 18:55 M-VII Cvičenie 2-IKVa-267 Mathematical Logic for Cognitive Science P. Zlatoš
Št 8:10 9:40 M-VII Prednáška 1-EFM-390 Makroekonómia J. Boďa
Št 9:50 11:20 M-VII Cvičenie 1-EFM-525 Cvičenie z algebry a geometrie (2) P. Macková
Št 11:30 13:00 M-VII Cvičenie 1-AIN-413 Grafy, grafové algoritmy a optimalizácia P. Náther, T. Jajcayová
Št 14:00 16:15 M-VII Kurz 2-UMA-258 Metódy riešenia matematických úloh (2) M. Dillingerová
Pi 9:00 10:30 M-VII Cvičenie 1-FYZ-231 Úvod do kvantovej fyziky M. Maheľ, P. Neilinger
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu vyučujúceho

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky