Rozvrh miestnosti M-III

Typ miestnosti: Učebňa
Kapacita: 39

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:00 10:30 M-III Cvičenie 1-MMN-331 Finančná matematika T. Jašurková
Po 10:40 12:10 M-III Prednáška 2-PMS-130 Analýza kategoriálnych dát J. Mačutek
Po 12:20 13:50 M-III Prednáška 2-PMS-213 Bayesovská štatistika J. Kováč
Po 16:30 18:00 M-III Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) A. Maďarová
Po 18:10 19:40 M-III Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) A. Maďarová
Po 18:10 19:40 M-III Cvičenie 1-MXX-231 Anglický jazyk (3) A. Maďarová
Ut 8:10 9:40 M-III Prednáška 2-EFM-127 Matematické modely v demografii K. Pastor
Ut 9:50 11:20 M-III Prednáška 1-PMA-540 Modely v zdravotnom poistení K. Janková
Ut 11:30 12:15 M-III Prednáška 2-EFM-104 Stochastický kalkulus a aplikácie I. Melicherčík
Ut 12:20 13:05 M-III Cvičenie 2-EFM-104 Stochastický kalkulus a aplikácie I. Melicherčík
Ut 13:10 14:40 M-III Prednáška 1-EFM-210 Matematická analýza (3) D. Ševčovič
Ut 14:50 16:20 M-III Cvičenie 1-MAT-110 Matematická analýza (1) I. Eliašová
Ut 16:30 18:00 M-III Prednáška 2-INF-224 Teória informácie a teória kódovania (1) D. Olejár
St 8:10 9:40 M-III Prednáška 2-INF-237 Vybrané partie z dátových štruktúr J. Kováč
St 9:50 11:20 M-III Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) J. Kočvarová
St 11:30 13:00 M-III Prednáška 1-MAT-310 Obyčajné diferenciálne rovnice (1) M. Medveď
St 11:30 13:00 M-III Prednáška 1-FYZ-350 Matematika (5) M. Medveď
St 14:00 16:15 M-III Prednáška 2-INF-222 Objektová analýza a modelovanie R. Lukoťka
St 16:30 18:00 M-III Cvičenie 1-EFM-510 Cvičenie z matematickej analýzy (1) M. Kollár
Št 8:10 9:40 M-III Prednáška 2-INF-237 Vybrané partie z dátových štruktúr J. Kováč
Št 9:50 11:20 M-III Prednáška 1-UMA-211 Matematická analýza (3) I. Kupka
Št 11:30 13:00 M-III Cvičenie 2-IKVa-102 Mathematics for Cognitive Science M. Babinská
Št 14:50 16:20 M-III Prednáška 2-FOZ-106 Nové obnoviteľné zdroje energie (1) J. Boďa
Št 16:30 18:00 M-III Cvičenie 1-AIN-160 Matematika (3) - Diskrétna matematika J. Komara
Pi 8:10 9:40 M-III Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) J. Kočvarová
Pi 9:50 11:20 M-III Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) J. Kočvarová
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu vyučujúceho

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky