Rozvrh miestnosti M-VIII

Typ miestnosti: Učebňa
Kapacita: 39

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
každý druhý týždeň
každý druhý týždeň
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:50 11:20 M-VIII Cvičenie 1-FYZ-265 Teória elektromagnetického poľa M. Sárený
Po 12:20 13:50 M-VIII Cvičenie 1-EFM-240 Podnikové financie Z. Chladná
Po 16:30 18:00 M-VIII Cvičenie 1-INF-160 Úvod do kombinatoriky a teórie grafov J. Rajník
Ut 8:10 9:40 M-VIII Prednáška 1-EFM-390 Makroekonómia J. Boďa
Ut 9:50 11:20 M-VIII Prednáška 2-MAT-315 Diferenčné metódy riešenia diferenciálnych rovníc J. Babušíková
Ut 9:50 11:20 M-VIII Prednáška 2-MPG-243 Numerická matematika pre grafikov J. Babušíková
Ut 9:50 11:20 M-VIII Prednáška 2-EFM-101 Numerické modelovanie J. Babušíková
Ut 11:30 13:00 M-VIII Cvičenie 2-EFM-101 Numerické modelovanie K. Boďová každý druhý týždeň
Ut 11:30 13:00 M-VIII Cvičenie 2-MAT-315 Diferenčné metódy riešenia diferenciálnych rovníc K. Boďová každý druhý týždeň
Ut 11:30 13:00 M-VIII Cvičenie 2-MPG-243 Numerická matematika pre grafikov K. Boďová každý druhý týždeň
Ut 13:10 14:40 M-VIII Cvičenie 1-MMN-570 Doplnkové cvičenie z matematickej analýzy (4) F. Jaroš
Ut 14:50 16:20 M-VIII Prednáška 2-MPG-246 Spracovanie farebného obrazu Z. Černeková
Ut 16:30 17:15 M-VIII Cvičenie 1-FYZ-160 Algebra a geometria (2) T. Rusin
Ut 17:20 18:05 M-VIII Cvičenie 1-FYZ-412 Cvičenie z algebry (2) T. Rusin
St 8:10 9:40 M-VIII Cvičenie 1-EFM-160 Lineárna algebra a geometria (2) P. Macková
St 9:50 11:20 M-VIII Výber/Vol 1-MMN-250 Matematická analýza (4) F. Jaroš
St 11:30 13:00 M-VIII Kurz 1-MMN-380 Analýza časových radov J. Kováč
St 13:10 14:40 M-VIII Prednáška 1-UDG-141 Projektívna geometria (1) T. Rusin
St 14:50 15:35 M-VIII Cvičenie 1-UMA-116 Elementárna teória čísel J. Činčura
St 15:40 17:10 M-VIII Cvičenie 1-UMA-107 Geometria (1) M. Uher
Št 8:10 9:40 M-VIII Prednáška 2-MPG-102 Počítačová grafika (2) R. Bohdal
Št 9:50 10:35 M-VIII Prednáška 2-MMN-109 Parciálne diferenciálne rovnice J. Jaroš
Št 10:40 11:25 M-VIII Cvičenie 2-MMN-109 Parciálne diferenciálne rovnice F. Jaroš
Št 14:00 15:30 M-VIII Cvičenie 2-MMN-110 Aplikovaná funkcionálna analýza (2) V. Toma
Št 15:40 16:25 M-VIII Seminár 2-MMN-920 Diplomový seminár (1) V. Toma
Pi 8:10 9:40 M-VIII Prednáška 1-UMA-309 Pravdepodobnosť a matematická štatistika (2) J. Mačutek
Pi 9:50 11:20 M-VIII Cvičenie 1-UMA-309 Pravdepodobnosť a matematická štatistika (2) L. Filová
Pi 11:30 13:00 M-VIII Cvičenie 1-EFM-250 Matematická analýza (4) Ľ. Kossaczká
Pi 13:10 14:40 M-VIII Seminár 1-BIN-105 Výzvy súčasnej bioinformatiky B. Brejová, T. Vinař
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu vyučujúceho

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky