Rozvrh miestnosti M-X

Typ miestnosti: Učebňa
Kapacita: 39

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:00 10:30 M-X Kurz 1-EFM-230 Maticový počet D. Krajčovič
Po 10:40 12:10 M-X Seminár 1-EFM-235 Seminár z maticového počtu D. Krajčovič
Po 13:10 13:55 M-X Prednáška 2-AIN-223 Virtuálna a rozšírená realita Z. Berger Haladová
Po 16:30 18:00 M-X Cvičenie 1-AIN-305 Deduktívne databázy J. Šiška, A. Šimko, M. Homola, J. Kľuka
Ut 8:10 9:40 M-X Cvičenie 1-AIN-105 Efektívne algoritmy a zložitosť E. Batmendijn
Ut 9:50 11:20 M-X Prednáška 2-PMS-118 Markovovské procesy (1) K. Janková
Ut 11:30 13:00 M-X Prednáška 2-FBF-222 Fyzika komplexných systémov P. Babinec
Ut 13:10 14:40 M-X Cvičenie 1-UMA-112 Lineárna algebra J. Činčura
Ut 14:50 16:20 M-X Cvičenie 1-UMA-124 Kombinatorika J. Tomanová
Ut 16:30 18:00 M-X Cvičenie 1-UMA-112 Lineárna algebra J. Činčura
St 8:10 9:40 M-X Prednáška 2-AIN-224 Webové programovanie R. Hrušecký
St 9:50 11:20 M-X Prednáška 2-MPG-115 Modelovanie kriviek a plôch (1) P. Chalmovianský
St 11:30 13:00 M-X Prednáška 2-IKVa-102 Mathematics for Cognitive Science M. Babinská
St 13:10 14:40 M-X Cvičenie 1-EFM-530 Cvičenie z matematickej analýzy (3) Ľ. Kossaczká
St 14:50 15:35 M-X Cvičenie 1-MAT-220 Algebra (1) M. Mačaj
St 15:40 16:25 M-X Cvičenie 1-MAT-735 Cvičenie z algebry (1) M. Mačaj
Št 8:10 9:40 M-X Cvičenie 1-FYZ-315 Štatistická fyzika a termodynamika D. Kavický
Št 9:50 11:20 M-X Cvičenie 1-INF-215 Formálne jazyky a automaty (1) Š. Sádovský
Št 11:30 13:00 M-X Prednáška 1-AIN-304 Úvod do umelej inteligencie M. Markošová, Ľ. Beňušková
Št 13:10 13:55 M-X Prednáška 2-MMN-103 Obyčajné diferenciálne rovnice J. Jaroš
Št 14:00 14:45 M-X Cvičenie 2-MMN-103 Obyčajné diferenciálne rovnice J. Jaroš
Št 14:50 16:20 M-X Cvičenie 1-MMN-316 Nelineárna a stochastická optimalizácia (1) I. Kupka
Št 16:30 18:00 M-X Výber/Vol 1-MAT-510 Biomatematika (1) J. Jaroš
Pi 8:10 9:40 M-X Prednáška 1-UMA-302 Pravdepodobnosť a matematická štatistika (1) J. Mačutek
Pi 9:50 11:20 M-X Cvičenie 1-UMA-302 Pravdepodobnosť a matematická štatistika (1) E. Benková
Pi 13:10 14:40 M-X Seminár 2-MAT-620 Seminár z algebraickej a diferenciálnej topológie (1) M. Niepel, T. Macko, J. Korbaš
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu vyučujúceho

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky