Rozvrh krúžku 1mINF

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 11:30 13:00 M-XII Prednáška 2-INF-121 Teória vypočítateľnosti M. Forišek
Ut 8:10 9:40 M-VII Výber/Vol 2-INF-274 Pokročilá teória zložitosti J. Kováč
Ut 13:10 14:40 M-V Prednáška 2-INF-121 Teória vypočítateľnosti M. Forišek
Ut 15:40 17:10 M-IV Výber/Vol 2-INF-165 Manažment softvérových projektov P. Neurath
Ut 17:20 18:05 M-III Cvičenie 2-INF-182 Algebra (3) M. Sleziak
Ut 18:10 19:40 M-III Prednáška 2-INF-182 Algebra (3) M. Sleziak
St 9:50 11:20 F1-247 Prednáška 2-INF-231 Efektívne paralelné algoritmy R. Královič
St 9:50 11:20 M-IX Prednáška 2-INF-145 Tvorba internetových aplikácií R. Ostertág
St 11:30 13:00 M-IV Seminár 2-INF-166 Magisterský projekt R. Královič
St 14:50 16:20 M-XII Kurz 2-INF-235 Kryptológia (2) M. Stanek
Št 8:10 9:40 F1-247 Prednáška 1-MMN-255 Lineárne programovanie V. Toma
Št 8:10 9:40 M-V Prednáška 2-INF-262 Bezpečnosť IT infraštruktúry M. Stanek, M. Rjaško, R. Ostertág, J. Janáček
Št 8:10 9:40 M-IV Výber/Vol 2-INF-274 Pokročilá teória zložitosti J. Kováč
Št 9:50 11:20 M-V Prednáška 2-INF-231 Efektívne paralelné algoritmy R. Královič
Št 9:50 11:20 F1-247 Cvičenie 1-MMN-255 Lineárne programovanie V. Toma
Št 10:40 13:40 M-KI Prednáška 2-INF-164 IT Quality Management J. Withalm
Št 14:00 17:00 M-VI Kurz 2-INF-420 Kombinatorická analýza (1) M. Stanek, J. Mazák
Pi 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 2-MXX-120 Telesná výchova a šport (2) KTVŠ
Pi 13:10 16:10 M-I Kurz 2-INF-180 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (2) T. Plachetka
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky