Rozvrh krúžku 2AIN3

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
Dištančný blok
N
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
Dištančný blok
N
Akademické podporné centrum
aj online
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
písomky
N
písomky
N
písomky
písomky
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:50 12:05 F2 Prednáška 1-INF-215 Formálne jazyky a automaty (1) B. Rovan
Po 14:00 17:00 Nezadaný typ Dištančný blok
Po 14:00 15:30 Prednáška 1-AIN-171 Programovanie (3) F. Gyárfáš online
Po 14:00 15:30 I-23 Nezadaný typ Akademické podporné centrum T. Jajcayová, M. Mériová aj online
Po 15:40 17:10 Prednáška 1-AIN-210 Algoritmy a dátové štruktúry A. Blaho online
Ut 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-210 Telesná výchova a šport (3) KTVŠ
Ut 14:00 14:45 B Prednáška 1-AIN-510 Linux - princípy a prostriedky M. Nagy
Ut 14:50 17:05 I-H6 Kurz 1-AIN-180 Princípy počítačov - operačné systémy J. Šiška, P. Petrovič
Ut 17:20 18:05 I-H6 Cvičenie 1-AIN-510 Linux - princípy a prostriedky M. Nagy, J. Kľuka
Ut 18:10 19:40 A Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 B Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 F1 Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 F2 Nezadaný typ písomky
St 8:10 12:40 Nezadaný typ Dištančný blok
St 9:50 11:20 Prednáška 1-AIN-221 Databázy (1) M. Barla online
St 11:30 13:00 I-23 Prednáška 1-AIN-160 Matematika (3) - Diskrétna matematika T. Jajcayová
St 11:30 13:00 Prednáška 1-AIN-160 Matematika (3) - Diskrétna matematika T. Jajcayová online
St 14:50 16:20 F1-247 Cvičenie 1-AIN-160 Matematika (3) - Diskrétna matematika D. Guller
St 16:30 18:00 I-H6 Cvičenie 1-AIN-171 Programovanie (3) F. Gyárfáš, I. Uhliarik
St 18:10 19:40 M-XII Cvičenie 1-INF-215 Formálne jazyky a automaty (1) Š. Sádovský
St 19:00 19:45 FT-LAB Kurz 1-AIN-426 Aplikovaný robotický seminár P. Petrovič
Št 8:10 9:40 F2-283 Cvičenie 1-MXX-231 Anglický jazyk (3) S. Tomášková
Št 8:10 9:40 M-VIII Cvičenie 1-MXX-231 Anglický jazyk (3) E. Foltánová
Št 9:00 10:30 Kurz 1-AIN-408 Kognitívne laboratórium J. Rybár online
Št 13:10 14:40 F2-283 Cvičenie 1-MXX-133 Doplňujúci kurz anglického jazyka (1) J. Kočvarová
Št 13:10 14:40 I-H6 Cvičenie 1-AIN-210 Algoritmy a dátové štruktúry A. Blaho, D. Bezáková
Št 13:10 14:40 I-H3 Cvičenie 1-AIN-210 Algoritmy a dátové štruktúry A. Blaho, D. Bezáková
Št 14:50 16:20 Kurz 1-AIN-407 Kognitívne vedy: mozog a myseľ B. Cimrová, J. Rybár online
Št 14:50 16:20 I-H6 Cvičenie 1-AIN-221 Databázy (1) M. Tomko, S. Krajčovič
Št 16:30 18:00 I-H6 Cvičenie 1-AIN-221 Databázy (1) M. Tomko
Pi 9:00 10:30 M-VIII Cvičenie 1-AIN-160 Matematika (3) - Diskrétna matematika T. Jajcayová anglicky
Pi 10:40 12:10 FT-LAB Seminár 1-AIN-167 Praktický seminár robotiky P. Petrovič
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky