Rozvrh miestnosti I-H3

Typ miestnosti: Praktická učebňa
Kapacita: 30

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
každý druhý týždeň
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
polovičné skupiny sa striedajú
15:40
16:30
polovičné skupiny sa striedajú
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:00 10:30 I-H3 Cvičenie 2-MMN-106 Počítačová štatistika J. Mačutek
Po 12:20 13:50 I-H3 Cvičenie 2-MMN-132 Počítačová grafika (1) A. Bosáková
Po 16:30 18:00 I-H3 Cvičenie 1-INF-225 Programovanie (3) A. Gafurov, Š. Sádovský
Po 18:10 19:40 I-H3 Výber/Vol 1-AIN-303 Game Engines A. Lúčny
Ut 8:10 9:40 I-H3 Cvičenie 1-AIN-130 Programovanie (1) A. Hrušecká
Ut 9:50 11:20 I-H3 Cvičenie 1-MAT-130 Programovanie (1) Ľ. Jašková
Ut 9:50 11:20 I-H3 Výber/Vol 1-UIN-350 Programovanie v C# Ľ. Jašková
Ut 11:30 13:00 I-H3 Cvičenie 2-AIN-118 Programovanie v operačných systémoch M. Šuppa
Ut 14:50 16:20 I-H3 Cvičenie 1-AIN-180 Princípy počítačov - operačné systémy P. Tomcsányi polovičné skupiny sa striedajú
Ut 16:30 18:00 I-H3 Cvičenie 1-AIN-180 Princípy počítačov - operačné systémy P. Tomcsányi polovičné skupiny sa striedajú
St 8:10 9:40 I-H3 Cvičenie 2-MPG-201 Počítačová grafika (3) A. Bosáková každý druhý týždeň
St 9:50 11:20 I-H3 Cvičenie 1-AIN-304 Úvod do umelej inteligencie J. Holas
St 11:30 13:00 I-H3 Cvičenie 1-AIN-510 Linux - princípy a prostriedky M. Nagy, J. Kľuka
St 13:10 14:40 I-H3 Cvičenie 2-AIN-224 Webové programovanie R. Hrušecký
St 14:50 16:20 I-H3 Cvičenie 2-PMS-222 Programovanie v softvéri SAS J. Kováč
St 16:30 18:00 I-H3 Cvičenie 2-AIN-267 Automatická tvorba 3D kópie reálneho sveta pre hry, VR/AR a Vfx M. Bujňák, M. Jančošek
St 18:10 19:40 I-H3 Cvičenie 2-AIN-291 Dátové sklady R. Golian
Št 8:10 9:40 I-H3 Cvičenie 1-AIN-130 Programovanie (1) D. Bezáková
Št 9:50 11:20 I-H3 Cvičenie 2-AIN-225 Tvorba multimédiálnych aplikácií a počítačových hier Ľ. Salanci
Št 11:30 13:00 I-H3 Cvičenie 2-AIN-115 Softvér pre vzdelávanie L. Budinská
Št 13:10 14:40 I-H3 Cvičenie 1-AIN-210 Algoritmy a dátové štruktúry A. Blaho, D. Bezáková
Št 15:40 17:10 I-H3 Cvičenie 1-MMN-230 Numerické metódy (1) H. Mizerová
Pi 8:10 9:40 I-H3 Prednáška 1-MAT-760 Profesionálny grafický softvér (1) R. Bohdal
Pi 8:10 9:40 I-H3 Prednáška 2-UDG-266 Úvod do počítačovej grafiky R. Bohdal
Pi 9:50 11:20 I-H3 Cvičenie 1-MAT-760 Profesionálny grafický softvér (1) R. Bohdal
Pi 9:50 11:20 I-H3 Cvičenie 2-UDG-266 Úvod do počítačovej grafiky R. Bohdal
Pi 13:10 16:10 I-H3 Cvičenie 1-INF-830 Rýchlostné programovanie (5) M. Forišek
Pi 13:10 16:10 I-H3 Cvičenie 1-INF-820 Rýchlostné programovanie (3) M. Forišek
Pi 13:10 16:10 I-H3 Cvičenie 1-INF-810 Rýchlostné programovanie (1) M. Forišek
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu vyučujúceho

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky