Rozvrh krúžku 1mEMM

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
každý druhý týždeň
každý druhý týždeň
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 8:10 9:40 M-I Prednáška 2-EFM-103 Stochastické metódy operačnej analýzy S. Kilianová
Po 9:50 11:20 M-I Prednáška 2-EFM-103 Stochastické metódy operačnej analýzy S. Kilianová
Po 12:20 13:50 M-II Cvičenie 2-EFM-147 Cvičenia z optimálneho riadenia J. Szolgayová
Po 12:20 13:50 M-208 Cvičenie 2-EFM-147 Cvičenia z optimálneho riadenia J. Szolgayová
Po 16:30 18:00 F1-108 Seminár 2-EFM-215 Kvantitatívne metódy v riadení rizík P. Jurča
Po 18:10 18:55 F1-108 Cvičenie 2-EFM-215 Kvantitatívne metódy v riadení rizík P. Jurča
Ut 8:10 9:40 M-208 Cvičenie 2-MMN-111 Algoritmy na sieťach K. Boďová
Ut 8:10 9:40 M-X Cvičenie 2-MMN-111 Algoritmy na sieťach K. Boďová
Ut 9:50 11:20 M-VIII Prednáška 2-EFM-101 Numerické modelovanie J. Babušíková
Ut 11:30 13:00 M-VIII Cvičenie 2-EFM-101 Numerické modelovanie K. Boďová každý druhý týždeň
Ut 11:30 13:00 M-208 Cvičenie 2-EFM-101 Numerické modelovanie K. Boďová každý druhý týždeň
Ut 14:00 15:30 M-III Prednáška 2-EFM-106 Finančné deriváty B. Stehlíková
Ut 15:40 17:10 A Prednáška 2-PMS-116 Viacrozmerné štatistické analýzy (2) R. Harman
Ut 17:20 18:50 F1-109 Prednáška 2-PMS-135 Dôchodkové poistenie a penzijné fondy I. Melicherčík
St 8:10 9:40 M-VI Seminár 2-EFM-119 Dynamická makroekonómia J. Boďa
St 9:50 11:20 I-H6 Výber/Vol 2-EFM-113 Databázy a analýza dát S. Sekereš
St 12:20 13:50 F1-247 Prednáška 2-PMS-109 Počítačová štatistika J. Somorčík
St 14:00 15:30 M-208 Seminár 2-EFM-155 Analýza sociálnych sietí B. Stehlíková
St 15:40 17:10 M-III Prednáška 2-EFM-117 Konvexná optimalizácia M. Trnovská
Št 8:10 9:40 B Prednáška 2-MMN-111 Algoritmy na sieťach K. Boďová
Št 9:50 11:20 M-I Prednáška 2-EFM-125 Ekonomika informácií J. Pekár
Št 11:30 13:00 M-III Prednáška 2-EFM-109 Optimálne riadenie (2) M. Halická
Št 13:10 14:40 F2 Cvičenie 2-PMS-116 Viacrozmerné štatistické analýzy (2) R. Harman
Št 14:50 16:20 M-I Prednáška 2-EFM-126 Priemyselná organizácia J. Pekár
Št 16:30 18:00 M-208 Cvičenie 2-EFM-106 Finančné deriváty B. Stehlíková
Pi 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 2-MXX-120 Telesná výchova a šport (2) KTVŠ
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky