Rozvrh krúžku 3INF

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
Dištančný blok
N
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 8:10 9:40 C Prednáška 2-INF-175 Pravdepodobnosť a štatistika L. Filová
Po 9:50 13:35 M-VI Kurz 2-INF-174 Teória grafov E. Mačajová
Po 11:30 13:00 C Prednáška 2-AIN-111 Webové technológie a metodológie M. Homola
Po 12:20 13:50 M-IX Prednáška 1-MAT-570 Modelovacie a renderovacie techniky R. Ďurikovič
Po 14:00 15:30 B Cvičenie 2-INF-175 Pravdepodobnosť a štatistika L. Rosová
Po 14:00 15:30 M-XII Prednáška 2-INF-275 Neštruktúrované rozpravy o štruktúrach: kapitoly z matematiky pre informatikov (1) P. Kostolányi
Po 16:00 18:00 FIT Prednáška 1-INF-316 Aplikačné programovanie v C++ .KIUcitel2
Po 18:10 19:40 I-H6 Cvičenie 2-AIN-111 Webové technológie a metodológie J. Kľuka
Ut 8:10 9:40 M-X Prednáška 1-MAT-551 Geometria pre grafikov (1) Ľ. Balko
Ut 9:50 12:05 M-X Prednáška 1-INF-167 Výpočtová zložitosť a vypočítateľnosť D. Pardubská
Ut 13:10 14:40 M-III Prednáška 2-INF-173 Kvantové spracovanie informácie M. Plesch
Ut 13:10 14:40 M-II Cvičenie 1-INF-167 Výpočtová zložitosť a vypočítateľnosť D. Pardubská každý druhý týždeň
Ut 14:50 16:20 I-H3 Cvičenie 1-MAT-560 Webovská grafika M. Makovník
St 8:10 9:40 F1-248 Cvičenie 1-MAT-570 Modelovacie a renderovacie techniky A. Riečický
St 11:30 13:00 C Seminár 1-INF-911 Bakalársky seminár (1) D. Pardubská, B. Brejová, T. Plachetka
St 13:10 18:25 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-310 Telesná výchova a šport (5) KTVŠ
St 14:50 16:20 M-IV Prednáška 2-INF-178 Kryptológia (1) M. Stanek
St 16:30 18:00 M-X Prednáška 2-INF-275 Neštruktúrované rozpravy o štruktúrach: kapitoly z matematiky pre informatikov (1) P. Kostolányi
Št 9:50 11:20 M-217 Cvičenie 2-INF-176 UNIX pre administrátorov .KIUcitel1
Št 12:20 13:50 M-IV Prednáška 2-INF-178 Kryptológia (1) M. Stanek
Št 13:10 14:40 F1 Prednáška 1-MMN-210 Matematická analýza (3) Z. Kubáček
Št 13:10 14:40 M-X Prednáška 1-MAT-551 Geometria pre grafikov (1) Ľ. Balko
Št 14:00 15:30 M-T1 Cvičenie 2-INF-183 Počítačové siete (2) J. Janáček
Št 14:00 15:30 F1-328 Cvičenie 1-BIN-301 Metódy v bioinformatike A. Gafurov, B. Brejová, T. Vinař
Št 14:50 16:20 B Prednáška 1-MAT-560 Webovská grafika A. Ferko
Št 15:40 17:10 F1-328 Prednáška 1-BIN-301 Metódy v bioinformatike B. Brejová, T. Vinař
Pi 8:10 15:40 Nezadaný typ Dištančný blok .KIUcitel1
Pi 8:10 9:40 F1-109 Cvičenie 1-MMN-210 Matematická analýza (3) K. Rostás
Pi 9:50 11:20 F2 Prednáška 1-MMN-210 Matematická analýza (3) Z. Kubáček
Pi 9:50 11:20 Prednáška 2-INF-176 UNIX pre administrátorov J. Janáček online
Pi 12:20 13:50 Prednáška 2-INF-183 Počítačové siete (2) J. Janáček online
Pi 13:10 16:10 I-H3 Cvičenie 1-INF-830 Rýchlostné programovanie (5) M. Forišek
Pi 14:00 15:30 M-IX Kurz 2-INF-179 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (1) T. Plachetka
Pi 15:40 17:10 M-IX Kurz 2-INF-179 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (1) T. Plachetka
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky