Rozvrh krúžku 1mINFt

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:00 11:15 M-III Prednáška 2-INF-186 Formálne jazyky a automaty (2) B. Rovan
Po 11:30 13:00 M-XII Prednáška 2-INF-121 Teória vypočítateľnosti M. Forišek
Po 16:30 19:30 M-IX Výber/Vol 2-INF-276 Neštruktúrované rozpravy o štruktúrach: kapitoly z matematiky pre informatikov (2) P. Kostolányi
Ut 8:10 9:40 M-VII Výber/Vol 2-INF-274 Pokročilá teória zložitosti J. Kováč
Ut 8:10 9:40 F1-108 Cvičenie 2-INF-186 Formálne jazyky a automaty (2) Š. Sádovský
Ut 8:10 9:40 M-KI Prednáška 2-INF-154 Enumerácia diskrétnych štruktúr E. Toman
Ut 9:50 11:20 F1-109 Prednáška 2-INF-135 Pravdepodobnostné algoritmy D. Pardubská
Ut 11:30 13:00 M-V Prednáška 2-INF-156 Vybrané partie z teórie jazykov B. Rovan
Ut 13:10 14:40 M-V Prednáška 2-INF-121 Teória vypočítateľnosti M. Forišek
Ut 14:50 16:20 M-102 Cvičenie 1-MAT-240 Numerická matematika (1) H. Mizerová
Ut 15:40 17:10 M-IV Výber/Vol 2-INF-165 Manažment softvérových projektov P. Neurath
Ut 15:40 17:10 M-208 Cvičenie 1-MAT-240 Numerická matematika (1) H. Mizerová
Ut 17:20 18:05 M-III Cvičenie 2-INF-182 Algebra (3) M. Sleziak
Ut 18:10 19:40 M-III Prednáška 2-INF-182 Algebra (3) M. Sleziak
St 8:10 9:40 M-II Prednáška 2-INF-114 Matematická logika E. Toman
St 9:50 11:20 F1-247 Prednáška 2-INF-231 Efektívne paralelné algoritmy R. Královič
St 11:30 13:00 M-IV Seminár 2-INF-166 Magisterský projekt R. Královič
St 14:50 16:20 M-IV Prednáška 2-INF-114 Matematická logika E. Toman
St 16:30 18:00 M-KI Prednáška 2-INF-154 Enumerácia diskrétnych štruktúr E. Toman
Št 8:10 9:40 F1-109 Prednáška 1-MAT-240 Numerická matematika (1) J. Babušíková
Št 8:10 9:40 M-IV Výber/Vol 2-INF-274 Pokročilá teória zložitosti J. Kováč
Št 8:10 9:40 F1-247 Prednáška 1-MMN-255 Lineárne programovanie V. Toma
Št 9:50 11:20 M-V Prednáška 2-INF-231 Efektívne paralelné algoritmy R. Královič
Št 9:50 11:20 F1-247 Cvičenie 1-MMN-255 Lineárne programovanie V. Toma
Št 9:50 11:20 M-217 Cvičenie 2-INF-184 Programovacie jazyky Š. Sádovský
Št 10:40 13:40 M-KI Prednáška 2-INF-164 IT Quality Management J. Withalm
Št 11:30 13:00 M-III Prednáška 2-INF-156 Vybrané partie z teórie jazykov B. Rovan
Št 14:00 17:00 M-VI Kurz 2-INF-420 Kombinatorická analýza (1) M. Stanek, J. Mazák
Št 16:30 18:00 M-VII Prednáška 2-INF-135 Pravdepodobnostné algoritmy D. Pardubská
Pi 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 2-MXX-120 Telesná výchova a šport (2) KTVŠ
Pi 13:10 16:10 M-I Kurz 2-INF-180 Konkurentné a distribuované programovanie a systémy (2) T. Plachetka
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky