Rozvrh krúžku 1INF3

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
písomky
N
písomky
N
písomky
písomky
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 8:10 9:40 F1-328 Prednáška 1-INF-115 Algebra (1) M. Sleziak
Po 9:50 11:20 F1-328 Prednáška 1-INF-127 Programovanie (1) v C/C++ B. Brejová, P. Kostolányi
Po 12:20 13:50 A Prednáška 1-AIN-112 Úvod do webových technológií R. Hrušecký
Po 16:30 18:00 M-III Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) A. Maďarová
Po 16:30 18:00 F1-246 Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) E. Klátiková
Po 16:30 18:00 M-V Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) E. Foltánová
Po 18:10 19:40 M-IV Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) Ľ. Kožehubová
Po 18:10 19:40 F2-283 Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) J. Kočvarová
Ut 8:10 9:40 M-X Cvičenie 1-INF-110 Matematická analýza (1) J. Baričák
Ut 9:50 11:20 F1-328 Prednáška 1-INF-130 Princípy počítačov D. Olejár, R. Ostertág
Ut 13:10 14:40 I-H6 Cvičenie 1-INF-127 Programovanie (1) v C/C++ M. Anderle, B. Brejová, P. Kostolányi
Ut 13:10 14:40 I-H3 Cvičenie 1-INF-127 Programovanie (1) v C/C++ M. Anderle, B. Brejová, P. Kostolányi
Ut 16:30 18:00 F1-108 Seminár 1-INF-615 Matematická propedeutika (1) J. Mazák
St 8:10 9:40 F1-328 Prednáška 1-INF-120 Úvod do diskrétnych štruktúr M. Škoviera
St 9:50 11:20 F1-328 Prednáška 1-INF-127 Programovanie (1) v C/C++ B. Brejová, P. Kostolányi
St 11:30 13:00 F1-328 Prednáška 1-INF-130 Princípy počítačov D. Olejár, R. Ostertág
St 14:00 15:30 F1 Prednáška 1-INF-110 Matematická analýza (1) Z. Kubáček
St 16:30 18:00 M-I Cvičenie 1-INF-120 Úvod do diskrétnych štruktúr J. Rajník
St 18:10 19:40 B Nezadaný typ písomky
St 18:10 19:40 A Nezadaný typ písomky
St 18:10 19:40 F2 Nezadaný typ písomky
St 18:10 19:40 F1 Nezadaný typ písomky
Št 8:10 9:40 A Cvičenie 1-INF-115 Algebra (1) J. Guričan
Št 11:30 13:00 I-H6 Cvičenie 1-AIN-112 Úvod do webových technológií R. Hrušecký, Ľ. Jašková, A. Hrušecká
Št 13:10 14:40 F1-246 Cvičenie 1-MXX-133 Doplňujúci kurz anglického jazyka (1) J. Kočvarová
Št 13:10 18:25 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-110 Telesná výchova a šport (1) KTVŠ
Pi 8:10 9:40 M-VI Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) Ľ. Kožehubová
Pi 8:10 9:40 M-IV Cvičenie 1-MXX-131 Anglický jazyk (1) A. Maďarová
Pi 13:10 14:40 I-H6 Cvičenie 1-INF-127 Programovanie (1) v C/C++ M. Anderle
Pi 13:10 16:10 I-H3 Cvičenie 1-INF-810 Rýchlostné programovanie (1) M. Forišek
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky