Rozvrh krúžku 2MMN

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
písomky
písomky
písomky
N
písomky
N
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 10:30 11:50 FM-c.2 Prednáška 1-MMN-340 Marketing P. Štarchoň
Po 12:30 13:50 FM-c.2 Cvičenie 1-MMN-340 Marketing FMUK
Ut 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-220 Telesná výchova a šport (4) KTVŠ
Ut 9:00 10:20 FM-L3 Výber/Vol 1-MMN-300 Obchodná grafika (2) P. Švaňa
Ut 10:30 11:50 FM-L3 Výber/Vol 1-MMN-300 Obchodná grafika (2) P. Švaňa
Ut 12:30 13:50 FM-L3 Výber/Vol 1-MMN-300 Obchodná grafika (2) P. Švaňa
Ut 13:10 14:40 M-VII Výber/Vol 1-MMN-570 Doplnkové cvičenie z matematickej analýzy (4) K. Boďová prva skupina
Ut 15:30 16:50 FM-c.21 Prednáška 1-MMN-270 Základy finančného manažmentu J. Smoleň
Ut 17:00 18:20 FM-c.16 Cvičenie 1-MMN-270 Základy finančného manažmentu D. Majerčáková
Ut 18:10 19:40 F2 Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 F1 Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 A Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 B Nezadaný typ písomky
Ut 18:30 19:50 FM-c.16 Cvičenie 1-MMN-270 Základy finančného manažmentu D. Majerčáková
St 9:50 11:20 F1 Prednáška 1-MMN-250 Matematická analýza (4) M. Demetrian
St 11:30 13:00 M-IX Prednáška 1-MMN-265 Numerické metódy (2) H. Mizerová
St 14:50 16:20 M-III Výber/Vol 1-MMN-570 Doplnkové cvičenie z matematickej analýzy (4) F. Jaroš druha skupina
St 16:30 18:00 I-H3 Cvičenie 1-MMN-265 Numerické metódy (2) H. Mizerová
St 16:30 18:00 M-III Cvičenie 1-MMN-265 Numerické metódy (2) H. Mizerová
Št 8:10 9:40 F1-247 Prednáška 1-MMN-255 Lineárne programovanie V. Toma
Št 9:50 11:20 F1-247 Cvičenie 1-MMN-255 Lineárne programovanie V. Toma
Št 11:30 13:00 B Prednáška 1-MAT-282 Pravdepodobnosť a štatistika (2) K. Janková
Št 14:00 14:45 M-IX Cvičenie 1-MAT-282 Pravdepodobnosť a štatistika (2) J. Kováč
Št 14:50 15:35 M-IX Cvičenie 1-PMA-753 Cvičenie z pravdepodobnosti a štatistiky (2) J. Kováč
Št 15:40 17:10 M-III Cvičenie 1-MMN-250 Matematická analýza (4) F. Jaroš druha skupina
Št 15:40 17:10 M-IV Cvičenie 1-MMN-250 Matematická analýza (4) K. Boďová prva skupina
Št 17:20 18:50 M-223 Výber/Vol 1-MMN-216 Finančné plánovanie - osobné a rodinné financie A. Straková
Pi 8:10 9:40 M-VII Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) Ľ. Kožehubová
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky