Rozvrh krúžku 2MMN

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
písomky
písomky
N
písomky
N
písomky
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:00 10:20 FM-c.2 Prednáška 1-MMN-170 Účtovníctvo (2) Kajanová
Po 10:30 11:50 FM-c.2 Cvičenie 1-MMN-170 Účtovníctvo (2) Kajanová
Po 12:30 13:50 FM-c.21 Cvičenie 1-MMN-240 Základy personálneho manažmentu Ľ. Bajzíková
Po 14:00 15:20 FM-c.21 Prednáška 1-MMN-240 Základy personálneho manažmentu Ľ. Bajzíková
Po 16:30 19:30 M-208 Kurz 1-MMN-215 Používateľský matematický a ekonomický softvér Ľ. Lúčan
Ut 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-210 Telesná výchova a šport (3) KTVŠ
Ut 13:10 14:40 M-VIII Prednáška 1-MMN-230 Numerické metódy (1) H. Mizerová
Ut 15:40 17:10 M-VII Prednáška 1-MMN-321 Maticový počet M. Niepel
Ut 17:20 18:05 M-VII Cvičenie 1-MMN-321 Maticový počet M. Niepel
Ut 18:10 19:40 F2 Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 A Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 B Nezadaný typ písomky
Ut 18:10 19:40 F1 Nezadaný typ písomky
St 9:00 10:30 M-VI Prednáška 1-MMN-560 Lineárna algebra a geometria (3) J. Chalmovianska
St 10:40 11:25 M-VI Cvičenie 1-MMN-560 Lineárna algebra a geometria (3) J. Chalmovianska
St 11:30 13:00 M-VIII Cvičenie 1-MMN-230 Numerické metódy (1) H. Mizerová
St 11:30 13:00 I-H3 Cvičenie 1-MMN-230 Numerické metódy (1) H. Mizerová
St 14:00 15:30 M-V Prednáška 1-MMN-220 Diskrétna matematika J. Tomanová
St 15:40 16:25 M-V Cvičenie 1-MMN-220 Diskrétna matematika J. Tomanová
St 16:30 18:00 M-VI Cvičenie 1-MMN-210 Matematická analýza (3) F. Jaroš
Št 8:10 9:40 M-208 Cvičenie 1-MAT-733 Software MATLAB K. Boďová
Št 8:10 9:40 M-I Cvičenie 1-MAT-733 Software MATLAB K. Boďová
Št 9:50 11:20 B Prednáška 1-MAT-281 Pravdepodobnosť a štatistika (1) K. Janková
Št 13:10 15:25 F1-247 Prednáška 1-MMN-210 Matematická analýza (3) Z. Kubáček
Št 15:40 17:10 M-VI Výber/Vol 1-MMN-565 Doplnkové cvičenie z matematickej analýzy (3) F. Jaroš
Št 17:20 18:05 M-VI Cvičenie 1-MAT-281 Pravdepodobnosť a štatistika (1) M. Turošíková
Št 18:10 18:55 M-VI Cvičenie 1-PMA-754 Cvičenie z pravdepodobnosti a štatistiky (1) M. Turošíková
Pi 8:10 9:40 M-I Prednáška 1-MAT-230 Operačné systémy a počítačové siete J. Janáček
Pi 9:50 11:20 M-VI Cvičenie 1-MXX-231 Anglický jazyk (3) Ľ. Kožehubová
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky