Rozvrh krúžku 1mMAT

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:50 11:20 F1-108 Cvičenie 2-PMS-118 Markovovské procesy (1) C. Çelik, P. Bokes
Po 12:20 13:50 M-224 Prednáška 2-MAT-314 Práca s moderným softvérom v numerickej matematike J. Babušíková
Ut 8:10 9:40 M-109 Prednáška 2-MAT-112 Parciálne diferenciálne rovnice (1) E. Viszus
Ut 8:10 9:40 M-126 Prednáška 2-MAT-215 Teória polí (1) M. Mačaj
Ut 9:50 11:20 M-109 Prednáška 2-MAT-111 Dynamické systémy M. Medveď
Ut 9:50 11:20 M-126 Prednáška 2-MAT-211 Všeobecná topológia J. Činčura
Ut 11:30 13:00 M-109 Cvičenie 2-MAT-112 Parciálne diferenciálne rovnice (1) E. Viszus
Ut 11:30 13:00 M-VII Prednáška 2-MAT-311 Nelineárne programovanie M. Trnovská
Ut 14:50 16:20 M-126 Výber/Vol 2-MAT-603 Seminár z teórie čísel (1) M. Sleziak
Ut 15:40 17:10 F2-130 Cvičenie 1-FYZ-677 Matematická fyzika M. Fecko
Ut 17:20 18:50 F2-130 Prednáška 1-FYZ-677 Matematická fyzika M. Fecko
St 8:10 9:40 M-201 Prednáška 2-MAT-115 Funkcionálna analýza P. Quittner
St 9:50 11:20 M-223 Prednáška 2-MAT-307 Riešenie úloh optimálneho riadenia a inverzných úloh J. Kačur
St 9:50 11:20 M-201 Cvičenie 2-MAT-115 Funkcionálna analýza P. Quittner
St 9:50 11:20 M-126 Prednáška 2-MAT-213 Vybrané kapitoly z algebry (1) J. Guričan
St 11:30 13:00 M-109 Cvičenie 2-MAT-111 Dynamické systémy F. Jaroš
St 13:10 14:40 F2-130 Prednáška 1-FYZ-677 Matematická fyzika M. Fecko
St 14:00 15:30 M-II Prednáška 2-PMS-118 Markovovské procesy (1) K. Janková
St 15:40 17:10 M-223 Prednáška 2-MAT-325 Variačné metódy diferenciálnych úloh H. Mizerová
Št 9:50 11:20 M-213 Seminár 2-MAT-602 Seminár z teórie grafov (1) M. Škoviera
Št 9:50 11:20 M-VI Prednáška 2-MAT-114 Integrálne transformácie a špeciálne funkcie M. Fila
Št 11:30 13:00 M-126 Prednáška 2-MAT-212 Univerzálne algebry a zväzy (1) J. Guričan
Št 13:10 14:40 M-126 Prednáška 2-MAT-214 Diferenciálna topológia T. Macko, J. Korbaš
Št 14:50 16:20 M-126 Prednáška 2-MAT-211 Všeobecná topológia J. Činčura
Pi 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 2-MXX-110 Telesná výchova a šport (1) KTVŠ
Pi 11:30 13:00 M-VIII Cvičenie 2-MAT-311 Nelineárne programovanie M. Trnovská
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky