Rozvrh krúžku 2upMAFY

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 11:30 13:45 F2-167 Prednáška 1-UFY-210 Vlnenie a optika P. Veis
Po 18:10 19:40 M-III Cvičenie 1-MXX-231 Anglický jazyk (3) A. Maďarová
Ut 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-210 Telesná výchova a šport (3) KTVŠ
Ut 13:10 14:40 M-V Prednáška 1-UMA-220 Geometria (2) J. Chalmovianska
Ut 18:10 19:40 B2-304 Seminár 1-UMA-113 Seminár zo školskej matematiky (1) M. Dillingerová
St 8:10 9:40 I-32 Výber/Vol 1-UXX-332 Sociálne aspekty informatizácie M. Winczer
St 11:30 13:00 I-9 Prednáška 1-UXX-134 Všeobecná didaktika K. Mayerová
St 14:00 15:30 F1-149 Prednáška 1-UFY-232 Školská fyzika (2) P. Demkanin
Št 8:10 9:40 F1-149 Cvičenie 1-UFY-232 Školská fyzika (2) L. Bartošovič, P. Demkanin
Št 9:50 10:35 F2-167 Cvičenie 1-UFY-210 Vlnenie a optika M. Horňáčková
Št 11:30 12:15 I-9 Prednáška 1-UXX-132 Teoretické základy výchovy Ľ. Skačanová
Št 12:20 13:05 I-9 Cvičenie 1-UXX-132 Teoretické základy výchovy Ľ. Skačanová
Št 13:10 13:55 M-V Cvičenie 1-UXX-134 Všeobecná didaktika K. Mayerová
Št 14:00 14:45 M-V Cvičenie 1-UXX-134 Všeobecná didaktika K. Mayerová
Št 14:50 16:20 B2-404 Prednáška 1-UMA-101 Matematická analýza (1) M. Slavíčková
Št 16:30 18:00 B2-404 Cvičenie 1-UMA-213 Doplnkové cvičenia k matematickej analýze (1) M. Vargová
Pi 8:10 9:40 M-XII Cvičenie 1-UMA-220 Geometria (2) M. Uher
Pi 9:50 11:20 M-XII Cvičenie 1-UMA-101 Matematická analýza (1) M. Slavíčková
Pi 11:30 13:00 M-II Kurz 1-MXX-491 Integrované vzdelávanie zdravotne postihnutých E. Mendelová
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky