Rozvrh krúžku 2mINFb

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
Dištančný blok
N
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:50 13:35 M-VI Kurz 2-INF-174 Teória grafov E. Mačajová
Po 16:30 18:00 A Prednáška 2-AIN-206 Matematické modelovanie a počítačová animácia fyzikálnych procesov R. Ďurikovič
Ut 9:50 11:20 F2 Prednáška 1-EFM-340 Počítačová štatistika J. Somorčík
Ut 11:30 13:00 M-I Kurz 2-INF-221 Aproximácia optimalizačných problémov R. Královič
Ut 13:10 14:40 M-III Prednáška 2-INF-173 Kvantové spracovanie informácie M. Plesch
Ut 14:50 16:20 M-XII Prednáška 2-AIN-112 Pokročilé spracovanie obrazu Z. Černeková
Ut 16:30 18:00 M-III Prednáška 2-INF-224 Teória informácie a teória kódovania (1) D. Olejár
Ut 17:20 18:50 M-VIII Výber/Vol 2-AIN-505 Seminár z bioinformatiky (1) B. Brejová, T. Vinař
Ut 17:20 18:50 M-VIII Výber/Vol 2-AIN-251 Seminár z bioinformatiky (3) B. Brejová, T. Vinař
St 9:50 11:20 M-II Kurz 2-INF-221 Aproximácia optimalizačných problémov R. Královič
St 11:30 13:00 M-III Seminár 2-INF-921 Diplomový seminár (2) M. Stanek
St 13:10 14:40 M-IX Prednáška 2-INF-132 Úvod do distribuovaných algoritmov R. Královič
St 13:10 14:40 I-H3 Cvičenie 2-AIN-206 Matematické modelovanie a počítačová animácia fyzikálnych procesov A. Mihálik
St 16:30 18:00 F1-109 Prednáška 2-AIN-108 Výpočtová logika J. Pukancová, M. Homola
Št 8:10 9:40 F1 Prednáška 2-INF-132 Úvod do distribuovaných algoritmov R. Královič
Št 9:50 11:20 M-217 Cvičenie 2-INF-176 UNIX pre administrátorov .KIUcitel1
Št 9:50 11:20 M-XI Cvičenie 2-AIN-108 Výpočtová logika J. Pukancová, M. Homola
Št 11:30 13:00 F1-248 Cvičenie 2-AIN-112 Pokročilé spracovanie obrazu V. Kocur
Št 13:10 14:40 F1-248 Cvičenie 2-AIN-112 Pokročilé spracovanie obrazu V. Kocur
Št 14:00 15:30 FIT Kurz 2-INF-263 Tvorba a dizajn počítačových hier M. Ferko
Št 15:40 17:55 A Kurz 2-INF-263 Tvorba a dizajn počítačových hier M. Ferko
Št 16:30 18:00 F1-108 Prednáška 1-AIN-168 Webové aplikácie v praxi M. Krupa, R. Mráz
Št 18:10 19:40 I-H6 Cvičenie 1-AIN-168 Webové aplikácie v praxi M. Krupa, E. Hamerlik, R. Mráz
Pi 8:10 15:40 Nezadaný typ Dištančný blok .KIUcitel1
Pi 8:10 12:40 KTVS Nezadaný typ 2-MXX-110 Telesná výchova a šport (1) KTVŠ
Pi 9:50 11:20 Prednáška 2-INF-176 UNIX pre administrátorov J. Janáček online
Pi 13:10 16:10 M-V Kurz 2-AIN-254 Fuzzy inferencia a expertné systémy D. Guller
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky