Rozvrh krúžku 1DRSMAT

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
Seminár z pravdepodobnosti a štatistiky
10:40
11:30
12:20
Seminár z algebraickej teórie grafov
13:10
Seminár z optimalizácie
14:00
Seminár o diferenciálnych rovniciach a dynamických systémoch
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 9:50 11:20 M-XII Seminár Seminár z pravdepodobnosti a štatistiky A. Pázman
Po 9:50 11:20 M-116 Seminár 2-MPG-163 Seminár z pseudo-euklidovskej geometrie (1) Ľ. Balko, T. Rusin
Ut 9:50 11:20 M-223 Prednáška 3-MMA-023 Nelineárna funkcionálna analýza M. Fečkan
Ut 9:50 11:20 M-109 Prednáška 2-MAT-111 Dynamické systémy M. Medveď
Ut 11:30 13:00 M-223 Prednáška 3-MNA-003 Variačné metódy riešenia parciálnych diferenciálnych rovníc M. Fečkan
Ut 14:00 15:30 M-109 Prednáška 3-MMA-021 Funkcionálne diferenciálne rovnice J. Jaroš
Ut 16:30 18:00 M-102 Prednáška 3-MVM-045 Školská matematika vo svetle vyššej matematiky Z. Kubáček
St 11:30 13:00 M-109 Cvičenie 2-MAT-111 Dynamické systémy F. Jaroš
St 12:20 13:50 M-223 Prednáška 3-MNA-005 Metóda konečných prvkov J. Kačur
St 13:10 14:40 M-201 Seminár Seminár z optimalizácie M. Trnovská, D. Ševčovič, J. Szolgayová, M. Halická, Z. Chladná, T. Fulová
St 14:50 16:20 I-32 Prednáška 3-IVI-031 Didaktika pre doktorandov M. Slavíčková, K. Velmovská, K. Mayerová, Ľ. Jašková
Št 9:50 11:20 M-213 Seminár 2-MAT-602 Seminár z teórie grafov (1) M. Škoviera
Št 13:10 14:40 F2-283 Cvičenie 3-MXX-101 Anglický jazyk pre doktorandov (1) A. Zemanová
Št 14:00 16:15 M-223 Seminár Seminár o diferenciálnych rovniciach a dynamických systémoch P. Quittner
Št 14:50 16:20 F2-283 Cvičenie 3-MXX-101 Anglický jazyk pre doktorandov (1) A. Zemanová
Pi 9:50 11:20 M-116 Seminár 2-MPG-165 Seminár z algebraickej geometrie (1) P. Chalmovianský
Pi 11:30 13:00 F2-283 Cvičenie 3-MXX-101 Anglický jazyk pre doktorandov (1) A. Zemanová
Pi 12:20 15:20 M-XI Seminár Seminár z algebraickej teórie grafov R. Jajcay, M. Mačaj
Pi 13:10 14:40 M-oATC Seminár 2-MAT-620 Seminár z algebraickej a diferenciálnej topológie (1) M. Niepel, T. Macko, J. Korbaš
Pi 14:00 15:30 M-126 Seminár 3-MVM-038 Odborný seminár z didaktiky matematiky (1) Z. Kubáček
Pi 14:00 15:30 M-126 Seminár 3-MVM-049 Odborný seminár z didaktiky matematiky (2) Z. Kubáček
Pi 14:00 15:30 M-126 Seminár 3-MVM-050 Odborný seminár z didaktiky matematiky (3) Z. Kubáček
Pi 14:00 15:30 M-126 Seminár 3-MVM-051 Odborný seminár z didaktiky matematiky (4) Z. Kubáček
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky