Rozvrh krúžku 1AIN2

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
Akademické podporné centrum
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
písomky
písomky
N
písomky
N
písomky
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 10:40 12:10 A Prednáška 1-AIN-170 Programovanie (2) A. Blaho
Po 12:20 13:50 A Prednáška 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Tomcsányi
Po 14:00 15:30 I-23 Seminár Akademické podporné centrum T. Jajcayová, P. Budzáková
Po 16:30 18:00 I-H3 Cvičenie 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Tomcsányi druha polovica semestra
Po 16:30 19:30 I-H3 Cvičenie 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Náther, P. Petrovič prva polovica semestra
Po 18:10 19:40 F2-283 Cvičenie 1-MXX-134 Doplňujúci kurz anglického jazyka (2) J. Kočvarová
Ut 8:10 9:40 I-H6 Cvičenie 1-AIN-170 Programovanie (2) A. Blaho, D. Bezáková, A. Hrušecká
Ut 8:10 9:40 I-H3 Cvičenie 1-AIN-170 Programovanie (2) A. Blaho, D. Bezáková, A. Hrušecká
Ut 10:40 12:10 A Prednáška 1-AIN-189 Webové aplikácie (1) R. Hrušecký
Ut 13:10 14:40 A Prednáška 1-AIN-188 Matematika (2) - Matematická analýza Z. Kubáček
Ut 14:50 16:20 A Prednáška 1-INF-175 Spoločenské aspekty informatiky M. Winczer
Ut 16:30 18:00 I-H6 Kurz 1-AIN-500 Linux pre používateľov M. Šuppa, M. Bodišová, M. Nagy
Ut 18:10 19:40 I-H6 Cvičenie 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Tomcsányi druhá polovica semestra
St 9:00 9:45 I-9 Labák 1-AIN-188 Matematika (2) - Matematická analýza J. Komara
St 9:50 11:20 A Prednáška 1-INF-283 Počítačové siete (1) J. Janáček
St 11:30 13:00 M-XI Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) E. Foltánová
St 18:10 19:40 F2 Nezadaný typ písomky
St 18:10 19:40 B Nezadaný typ písomky
St 18:10 19:40 A Nezadaný typ písomky
St 18:10 19:40 F1 Nezadaný typ písomky
St 18:10 18:55 A Prednáška 1-AIN-232 Ročníkový projekt (1) Ľ. Lúčan prvy tyzden
Št 8:10 9:40 I-H6 Cvičenie 1-AIN-189 Webové aplikácie (1) R. Hrušecký, Ľ. Jašková, A. Hrušecká
Št 9:50 11:20 I-H6 Cvičenie 1-INF-283 Počítačové siete (1) J. Janáček
Št 11:30 13:00 M-VI Cvičenie 1-AIN-188 Matematika (2) - Matematická analýza P. Vankúš
Št 13:10 14:40 F1-246 Cvičenie 1-MXX-134 Doplňujúci kurz anglického jazyka (2) J. Kočvarová
Št 13:10 18:25 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-120 Telesná výchova a šport (2) KTVŠ
Pi 8:10 9:40 F1-246 Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) E. Klátiková
Pi 9:50 11:20 F2-283 Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) A. Zemanová
Pi 9:50 11:20 M-VI Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) E. Foltánová
Pi 13:10 16:10 I-H3 Cvičenie 1-INF-815 Rýchlostné programovanie (2) M. Forišek
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky