Rozvrh krúžku 1AIN2

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
C
každý druhý týždeň
12:20
13:10
14:00
Akademické podporné centrum
S
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
písomky
N
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 10:40 12:10 Prednáška 1-AIN-170 Programovanie (2) A. Blaho
Po 12:20 13:50 Prednáška 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Tomcsányi
Po 14:00 15:30 Seminár Akademické podporné centrum T. Jajcayová, M. Mériová
Po 16:30 18:00 Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) Ľ. Kožehubová
Po 16:30 18:00 Cvičenie 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Tomcsányi druhá polovica semestra
Po 18:10 19:40 Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) Ľ. Kožehubová
Po 18:10 19:40 Cvičenie 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Tomcsányi druhá polovica semestra
Ut 8:10 9:40 Cvičenie 1-AIN-170 Programovanie (2) A. Blaho, A. Hrušecká
Ut 9:50 11:20 Prednáška 1-AIN-189 Webové aplikácie (1) R. Hrušecký
Ut 12:20 13:05 Prednáška 1-AIN-500 Linux pre používateľov M. Nagy
Ut 13:10 14:40 Prednáška 1-AIN-188 Matematika (2) - Matematická analýza Z. Kubáček
Ut 14:50 16:20 Prednáška 1-INF-175 Spoločenské aspekty informatiky M. Winczer
Ut 17:20 18:05 Cvičenie 1-AIN-500 Linux pre používateľov M. Bodišová, M. Nagy
St 9:00 9:45 Labák 1-AIN-188 Matematika (2) - Matematická analýza J. Komara
St 9:50 11:20 Prednáška 1-INF-283 Počítačové siete (1) J. Janáček
St 13:10 14:40 Cvičenie 1-AIN-188 Matematika (2) - Matematická analýza P. Vankúš
St 16:30 18:00 Cvičenie 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Tomcsányi druhá polovica semestra
St 18:10 18:55 Prednáška 1-AIN-232 Ročníkový projekt (1) Ľ. Lúčan prvy tyzden
St 18:10 19:40 Nezadaný typ písomky
Št 8:10 11:10 Cvičenie 1-AIN-186 Princípy počítačov – systémové programovanie P. Petrovič prvá polovica semestra
Št 11:30 13:00 Cvičenie 1-INF-283 Počítačové siete (1) D. Bernát, J. Janáček každý druhý týždeň
Št 13:10 17:40 Nezadaný typ 1-MXX-120 Telesná výchova a šport (2) KTVŠ
Št 13:10 14:40 Cvičenie 1-MXX-134 Doplňujúci kurz anglického jazyka (2) J. Kočvarová
Št 14:50 16:20 Prednáška 1-AIN-406 Kognitívne vedy: jazyk a kognícia J. Rybár
Pi 8:10 9:40 Cvičenie 1-AIN-189 Webové aplikácie (1) A. Hrušecká
Pi 9:50 11:20 Cvičenie 1-MXX-232 Anglický jazyk (4) E. Foltánová
Pi 13:10 16:10 Cvičenie 1-INF-815 Rýchlostné programovanie (2) V. Boža
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky