Rozvrh krúžku 3FYZ

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 8:10 9:40 F1-247 Cvičenie 1-BMF-311 Úvod do biofyziky V. Šubjaková, Z. Garaiová, T. Hianik
Po 9:50 12:05 F1-224 Labák 1-OZE-311 Praktikum III J. Greguš, M. Ješkovský, M. Pikna
Po 9:50 12:05 F1-261 Labák 1-OZE-311 Praktikum III J. Greguš, M. Ješkovský, M. Pikna
Po 12:20 13:50 F1-109 Prednáška 1-FYZ-315 Štatistická fyzika a termodynamika J. Tekel
Po 14:00 16:15 F2-288 Labák 2-FOL-116 Základy elektroniky M. Klas
Po 14:50 16:20 F1-327 Výber/Vol 1-FYZ-601 Jadrová fyzika D. Štefánik
Po 16:30 18:00 F1-247 Prednáška 1-BMF-311 Úvod do biofyziky V. Šubjaková, Z. Garaiová, T. Hianik
Ut 8:10 9:40 F1-109 Prednáška 1-FYZ-310 Kvantová teória (1) T. Blažek
Ut 9:50 11:20 F1-109 Prednáška 1-FYZ-315 Štatistická fyzika a termodynamika J. Tekel
Ut 11:30 13:00 M-III Cvičenie 1-FYZ-350 Matematika (5) F. Jaroš
Ut 14:00 15:30 F1-360 Prednáška 1-FYZ-581 Synoptická a dynamická meteorológia M. Gera
Ut 14:00 16:15 F2-272 Prednáška 1-FYZ-667 Počítačové simulácie vo fyzike P. Markoš, J. Kristek, R. Martoňák
Ut 14:00 15:30 F1-112 Prednáška 1-FYZ-421 Astronómia a astrofyzika J. Tóth, L. Kornoš, R. Nagy
Ut 15:40 17:10 F1-112 Cvičenie 1-FYZ-421 Astronómia a astrofyzika P. Čechvala, K. Havrila, A. Pisarčíková
Ut 16:30 18:45 F2-167 Kurz 1-FYZ-804 Úvod do optiky a laserov P. Šiffalovič, M. Janda, M. Držík, P. Veis
Ut 17:20 18:50 F1-218 Prednáška 1-FYZ-477 Fyzika planéty Zem A. Ondrášková, S. Ševčík, P. Moczo, J. Kristek
St 8:10 9:40 M-III Cvičenie 1-TEF-301 Štatistická fyzika a termodynamika D. Kavický
St 9:50 11:20 M-IX Prednáška 1-FYZ-601 Jadrová fyzika S. Antalic
St 11:30 13:00 M-V Prednáška 1-FYZ-350 Matematika (5) M. Medveď
St 11:30 13:00 F1-218 Cvičenie 1-FYZ-477 Fyzika planéty Zem J. Valovčan
St 13:10 14:40 F1-218 Prednáška 1-FYZ-477 Fyzika planéty Zem A. Ondrášková, S. Ševčík, P. Moczo, J. Kristek
St 13:10 14:40 F2-130 Cvičenie 1-FYZ-677 Matematická fyzika M. Fecko
St 13:10 18:25 KTVS Nezadaný typ 1-MXX-310 Telesná výchova a šport (5) KTVŠ
St 14:00 14:45 F1-360 Cvičenie 1-FYZ-581 Synoptická a dynamická meteorológia M. Gera
St 14:50 16:20 F1-360 Prednáška 1-FYZ-581 Synoptická a dynamická meteorológia M. Gera
St 14:50 16:20 F2-130 Prednáška 1-FYZ-677 Matematická fyzika M. Fecko
St 16:30 17:15 F1-360 Cvičenie 1-FYZ-581 Synoptická a dynamická meteorológia M. Gera
Št 8:10 10:25 F1-108 Prednáška 2-FOL-116 Základy elektroniky F. Kundracik
Št 10:40 12:10 F1-108 Prednáška 1-FYZ-310 Kvantová teória (1) T. Blažek
Št 13:10 14:40 M-III Výber/Vol 1-FYZ-414 Metódy riešenia fyzikálnych úloh (2) J. Tekel
Št 13:10 14:40 M-VI Prednáška 1-FYZ-601 Jadrová fyzika S. Antalic
Št 14:50 17:05 F2-167 Cvičenie 1-FYZ-804 Úvod do optiky a laserov P. Šiffalovič, M. Janda, M. Držík, P. Veis
Pi 8:10 9:40 F2-125 Cvičenie 1-FYZ-310 Kvantová teória (1) T. Blažek
Pi 9:50 12:05 F2-T3 Cvičenie 1-FYZ-667 Počítačové simulácie vo fyzike M. Badin
Pi 12:20 13:50 F2-130 Prednáška 1-FYZ-677 Matematická fyzika M. Fecko
Pi 13:10 14:40 F1-112 Prednáška 1-FYZ-421 Astronómia a astrofyzika J. Tóth, L. Kornoš, R. Nagy
Pi 14:00 15:30 F1-109 Prednáška 1-BMF-311 Úvod do biofyziky V. Šubjaková, Z. Garaiová, T. Hianik
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky