Rozvrh krúžku 2muMAIN_k

Začiatok PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
8:10
9:00
9:50
10:40
11:30
12:20
13:10
14:00
14:50
15:40
16:30
17:20
18:10
19:00
Deň Od Do Miestnosť Typ Kód Predmet Vyučujúci Poznámka
Po 8:10 9:40 F1-248 Prednáška 1-UIN-236 Algoritmy a údajové štruktúry Z. Kubincová
Po 8:10 9:40 I-32 Prednáška 1-UIN-236 Algoritmy a údajové štruktúry Z. Kubincová
Po 9:00 10:30 M-VII Kurz 2-UMA-111 Vybrané partie z matematickej analýzy (1) I. Kupka
Po 9:50 11:20 I-32 Cvičenie 1-UIN-236 Algoritmy a údajové štruktúry Z. Kubincová
Po 9:50 11:20 F1-248 Cvičenie 1-UIN-236 Algoritmy a údajové štruktúry Z. Kubincová
Po 10:40 12:55 M-VII Kurz 2-UMA-164 Úvod do teórie grafov J. Tomanová
Po 11:30 13:00 I-H4 Výber/Vol 2-UIN-102 Teoretická informatika (2) M. Winczer
Po 16:30 18:00 I-32 Prednáška 2-UIN-120 Didaktika informatiky (1) I. Kalaš
Po 18:10 19:40 I-32 Výber/Vol 2-UXX-936 Seminár k diplomovej práci z informatiky (3) Z. Kubincová
Ut 8:10 9:40 M-VII Prednáška 2-UXX-121 Pedagogická diagnostika Ľ. Skačanová
Ut 8:10 9:40 M-VI Kurz 1-UIN-343 Tvorba pedagogického softvéru (2) M. Tomcsányiová
Ut 9:50 11:20 M-VII Kurz 2-UMA-111 Vybrané partie z matematickej analýzy (1) I. Kupka
Ut 11:30 13:45 M-VII Kurz 2-UMA-283 Kapitoly z vyučovania matematiky (1) M. Dillingerová
Ut 14:50 17:50 M-VII Kurz 2-UMA-105 Didaktika matematiky (1) M. Vargová
Ut 18:10 19:40 I-H4 Prednáška 2-UIN-111 Operačné systémy P. Tomcsányi
St 8:10 9:40 I-H4 Výber/Vol 2-UIN-144 Návrh a analýza algoritmov M. Winczer
St 8:10 9:40 I-32 Výber/Vol 2-UIN-280 Didaktický seminár z informatiky (1) Ľ. Jašková
St 9:50 11:20 I-H4 Výber/Vol 2-UXX-108 Dejiny informatiky M. Winczer
St 9:50 11:20 I-32 Kurz 2-UXX-124 Metodológia pedagogického výskumu (2) M. Slavíčková, K. Mayerová
St 11:30 13:00 I-H4 Kurz 2-pUINx-203 Didaktika programovania (2) M. Tomcsányiová
Št 13:10 14:40 I-H4 Výber/Vol 1-UIN-351 Programovanie v JavaScripte M. Tomcsányiová
Št 13:10 14:40 F1-248 Seminár 1-UXX-236 Digitálne technológie (3) R. Hrušecký, A. Hrušecká
Št 14:00 16:15 M-VII Kurz 2-UMA-258 Metódy riešenia matematických úloh (2) M. Dillingerová
Št 14:50 15:35 I-9 Prednáška 1-UXX-331 Školský manažment K. Mayerová
Št 15:40 17:10 I-32 Cvičenie 1-UXX-331 Školský manažment L. Budinská
Št 15:40 17:10 I-9 Cvičenie 1-UXX-331 Školský manažment K. Mayerová
Pi 9:00 10:30 I-9 Prednáška 1-UXX-231 Pedagogická komunikácia M. Takáč
Pi 9:50 11:20 M-IX Výber/Vol 2-UMA-253 Problematické časti základoškolskej matematiky M. Slavíčková
Načítavam...

Predmety a hodiny

(názov/kód predmetu, učiteľ, miestnosť)

Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny

Rozvrhy pre učiteľov

(meno a/alebo priezvisko učiteľa)

Rozvrhy pre miestnosti

(názov miestnosti)

Rozvrhy pre krúžky

(názov krúžku)

Výber aktívneho rozvrhu

Akcie rozvrhu krúžku

Menu používateľa

anonymný návštevník

Linky