Typ miestnosti: Učebňa
Kapacita: 80
Začiatok | Pondelok | Utorok | Streda | Štvrtok | Piatok | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8:10 | |||||||
9:00 | |||||||
9:50 | |||||||
10:40 | |||||||
11:30 | |||||||
12:20 | |||||||
13:10 | |||||||
14:00 | |||||||
14:50 | |||||||
15:40 | |||||||
16:30 | |||||||
17:20 | |||||||
18:10 | |||||||
19:00 |
Deň | Od | Do | Miestnosť | Typ | Kód | Predmet | Vyučujúci | Poznámka |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Po | 9:00 | 10:30 | F1-328 | Prednáška | 1-INF-127 | Programovanie (1) v C/C++ | B. Brejová, J. Katreniaková | |
Po | 10:40 | 12:10 | F1-328 | Cvičenie | 1-FYZ-310 | Kvantová teória (1) | T. Blažek | |
Po | 12:20 | 13:50 | F1-328 | Cvičenie | 1-AIN-110 | Matematika (1) | V. Gáliková | |
Po | 15:40 | 17:10 | F1-328 | Prednáška | 1-PMA-540 | Modely v zdravotnom poistení | K. Janková | |
Po | 17:20 | 18:05 | F1-328 | Cvičenie | 1-PMA-540 | Modely v zdravotnom poistení | K. Janková | |
Ut | 8:10 | 9:40 | F1-328 | Prednáška | 2-FOZ-172 | Fyzikálna chémia | P. Mach | |
Ut | 9:50 | 11:20 | F1-328 | Prednáška | 2-AIN-108 | Výpočtová logika | M. Baláž, M. Homola | |
Ut | 11:30 | 13:00 | F1-328 | Prednáška | 2-EFM-201 | Poisťovníctvo | R. Potocký | |
Ut | 11:30 | 13:00 | F1-328 | Prednáška | 1-PMA-310 | Poistná matematika (1) | R. Potocký | |
Ut | 14:00 | 15:30 | F1-328 | Prednáška | 1-PMA-760 | Teória náhodného výberu | K. Janková | |
Ut | 15:40 | 17:10 | F1-328 | Prednáška | 2-AIN-102 | Diskrétne geometrické štruktúry | M. Samuelčík | |
Ut | 17:20 | 18:50 | F1-328 | Prednáška | 3-FBF-003 | Experimentálne metódy biofyziky | P. Balgavý | |
St | 8:10 | 9:40 | F1-328 | Prednáška | 1-INF-130 | Princípy počítačov | D. Olejár, R. Ostertág | |
St | 9:50 | 11:20 | F1-328 | Prednáška | 1-MAT-110 | Matematická analýza (1) | Z. Kubáček | |
St | 11:30 | 13:00 | F1-328 | Seminár | 2-AIN-110 | Proseminár | M. Vittek | |
St | 13:10 | 14:40 | F1-328 | Prednáška | 1-OZE-241 | Všeobecná chémia | P. Mach | |
St | 14:50 | 17:05 | F1-328 | Kurz | 1-FYZ-216 | Algebra a geometria (3) | P. Zlatoš | |
St | 17:20 | 18:50 | F1-328 | Prednáška | 2-AIN-201 | Matematické modelovanie a počítačová animácia fyzikálnych procesov | R. Ďurikovič | |
Št | 9:00 | 9:45 | F1-328 | Cvičenie | 1-MAT-140 | Diskrétna matematika (1) | K. Kováčiková | |
Št | 9:50 | 11:20 | F1-328 | Prednáška | 1-MMN-111 | Matematická analýza (1) | J. Vencko | |
Št | 11:30 | 13:00 | F1-328 | Prednáška | 1-INF-115 | Algebra (1) | J. Guričan | |
Št | 14:00 | 15:30 | F1-328 | Cvičenie | 2-AIN-501 | Metódy v bioinformatike | B. Brejová, T. Vinař | |
Št | 15:40 | 17:10 | F1-328 | Prednáška | 2-AIN-501 | Metódy v bioinformatike | B. Brejová, T. Vinař | |
Št | 15:40 | 17:10 | F1-328 | Prednáška | 2-AIN-501 | Metódy v bioinformatike | B. Brejová, T. Vinař | |
Št | 18:10 | 19:40 | F1-328 | Cvičenie | 1-MAT-570 | Modelovacie a renderovacie techniky | M. Chládek |
Pomocou formuláru vyššie vyhľadajte predmety alebo hodiny