Cvičenie
M-II
Deduktívne databázy
8:10
9:40
J. Šiška
A. Šimko
M. Homola
J. Kľuka
Prednáška
M-XII
Modelovacie a renderovacie techniky
8:10
9:40
R. Ďurikovič
Cvičenie
I-H6
Úvod do umelej inteligencie
9:50
11:20
J. Holas
Prednáška
F1-109
Efektívne algoritmy a zložitosť
9:50
11:20
V. Boža
Seminár
A
Úvod do bakalárskej práce
11:30
12:15
P. Petrovič
Cvičenie
I-H3
Webovská grafika
12:20
13:50
M. Makovník
Prednáška
M-XII
Programovacie paradigmy
12:20
13:50
P. Borovanský
Výber/Vol
I-H3
Game Engines
16:30
18:00
A. Lúčny
Cvičenie
F1-248
Základy počítačovej grafiky a spracovanie obrazu
18:10
19:40
A. Riečický
V. Kocur
Cvičenie
M-V
Efektívne algoritmy a zložitosť
8:10
9:40
J. Petrucha
Prednáška
B
Geometria pre grafikov (1)
8:10
9:40
Ľ. Balko
Prednáška
B
Tvorba informačných systémov
9:50
11:20
P. Petrovič
Cvičenie
M-III
Lineárna algebra
11:30
13:00
T. Jajcayová
Cvičenie
F1-248
Modelovacie a renderovacie techniky
11:30
13:00
A. Riečický
Kurz
FEI
Vývoj mobilných aplikácií
12:20
13:50
Ľ. Ilčík
Laboratórium Apple Authorized Training Center na FE STU, blok A, 1. posch., Apple
Prednáška
I-8
Pragmatika jazyka (1)
13:10
14:40
D. Kamhal
Prednáška
B
Algoritmy a dátové štruktúry
13:10
14:40
A. Blaho
Prednáška
M-V
Deduktívne databázy
14:50
16:20
J. Šiška
A. Šimko
M. Homola
J. Kľuka
Prednáška
M-V
Multimédiá
16:30
19:30
Ľ. Lúčan
Prednáška
I-H6
Programovanie (5)
8:10
9:40
Ľ. Salanci
Prednáška
M-I
Základy počítačovej grafiky a spracovanie obrazu
9:50
11:20
M. Ftáčnik
Cvičenie
M-V
Programovacie paradigmy
11:30
13:00
P. Borovanský
P. Gergeľ
Cvičenie
M-217
UNIX pre administrátorov
11:30
13:00
R. Hudec
Kurz
I-23
Embedded Linux
11:30
13:00
J. Šiška
Nezadaný typ
KTVS
Telesná výchova a šport (5)
13:10
18:25
KTVŠ
Cvičenie
I-H6
Programovanie (5)
8:10
9:40
Ľ. Salanci
Prednáška
B
UNIX pre administrátorov
9:50
11:20
J. Janáček
Prednáška
M-IV
Úvod do umelej inteligencie
11:30
13:00
I. Farkaš
M. Markošová
Prednáška
B
Geometria pre grafikov (1)
13:10
14:40
Ľ. Balko
Prednáška
A
Počítačové siete (2)
14:00
15:30
J. Janáček
Prednáška
B
Webovská grafika
14:50
16:20
A. Ferko
Cvičenie
M-T1
Počítačové siete (2)
15:40
17:10
J. Janáček
Výber/Vol
M-IX
3D technológie, robotika a umelá inteligencia
16:30
18:45
T. Kovačovský
J. Žižka
M. Malý
Prednáška
B
Webové aplikácie v praxi
16:30
18:00
M. Krupa
R. Mráz
Cvičenie
I-H6
Webové aplikácie v praxi
18:10
19:40
M. Tuna
Cvičenie
M-XII
Pravdepodobnosť a štatistika
18:10
18:55
L. Leššová
Prednáška
F1-328
Lineárna algebra
8:10
9:40
R. Jajcay
Cvičenie
I-H6
Tvorba informačných systémov
9:50
11:20
P. Petrovič
A. Jursa
Cvičenie
I-H6
Tvorba informačných systémov
11:30
13:00
P. Petrovič
A. Jursa
Prednáška
M-IX
Pravdepodobnosť a štatistika
13:10
15:25
L. Filová
Seminár
F2
Vývoj mobilných aplikácií
13:10
14:40
P. Borovanský
J. Holas
Android aplikácia